Szczotki, listwy uszczelniające

Szczotki, listwy uszczelniające Szczotki, listwy uszczelniające

Uszczelnienia wpuszczane
Uszczelnienia listwowe wpuszczane w skrzydło drzwiowe. Wysuwane automatycznie po jego zamknięciu. Uszczelnienia zabezpieczają przed przepływem powietrza, dźwięku, dymu, czy przedostaniem się płomieni pod skrzydłem drzwiowym. 
Mają zastosowanie w drzwiach drewnianych, aluminiowych, PCV, szklanych, a także specjalistycznych drzwiach przeciwpożarowych, przesuwnych, czy drzwiach antywłamaniowych o wzmocnionej konstrukcji. Dostępne w długościach od 330 do 1830 mm - z możliwością skrócenia. Certyfikowane.próg opadającyUszczelnienia akustyczne
Uszczelnienie listwowe wpuszczane w skrzydło drzwiowe (próg opadający)  zapewnia dodatkowe wyciszenie pomieszczenia - nawet do 55 dB. Wysuwane automatycznie po zamknięciu drzwi. Mają zastosowanie w drzwiach drewnianych, aluminiowych, PCV, szklanych, a także specjalistycznych drzwiach przeciwpożarowych, czy antywłamaniowych o wzmocnionej konstrukcji. Dostępne w długościach od 330 do 1830 mm - z możliwością skrócenia. Certyfikowane.

próg opadającyUszczelnienia dymoszczelne              
Uszczelnienia listowe wpuszczane w skrzydło drzwiowe (progi opadające) dopuszczone do stosowania w drzwiach dymoszczelnych. Wysuwane automatycznie po zamknięciu drzwi. Mają zastosowanie w drzwiach drewnianych, aluminiowych, PCV, szklanych, a także specjalistycznych drzwiach przeciwpożarowych, czy antywłamaniowych o wzmocnionej konstrukcji. Dostępne w długościach od 330 do 1830 mm - z możliwością skrócenia. Certyfikowane.

próg opadającyUszczelnienia przeciwpożarowe
Uszczelnienia listwowe wpuszczane w skrzydło drzwiowe (tzw. progi opadające) dopuszczone do stosowania w drzwiach przeciwpożarowych. Wysuwane automatycznie po zamknięciu drzwi. Przetestowane zgodnie z normą BS EN 1634-1, certyfikowane.
Występują w wersji z uszczelką pęczniejącą. Zapewniają również dodatkowe uszczelnienie akustyczne drzwi. Dostępne w długościach od 330 do 1830 mm - z możliwością skrócenia.