Pielęgnacja i czyszczenie

Pielęgnacja i czyszczenie

Produkty z działu Chemia w e-sklepie

Preparat do pielęgnacji podłóg
Treppen&Parkettpflege
Wodny preparat do pielęgnacji lakierowanych powierzchni podłóg. Preparat samopołyskowy, antypoślizgowy, ułatwia utrzymanie powierzchni w czystości.


Zestaw do czyszczenia i pielęgnacji okien PCV i aluminiowych

W skład zestawu wchodzą:
• mleczko czyszczące
• olej do uszczelek
• olej do okuć

Zestawy występują w wersjach do okien z profili białych i kolorowych. Mleczko nie zawiera rozpuszczalników, charakteryzuje się dużą wydajnością. Zapobiega żółknięciu białych profili. Olej do uszczelek pozwala dłużej utrzymać elastyczność gumy i zapobiega jej przymarzaniu w zimie. Smar pozwala zwiększyć żywotność okuć.
 

Zestaw Mebel Kur i Mebel Frisch
Zestaw do czyszczenia i zabezpieczania mebli z drewna i tworzyw sztucznych. Ma właściwości antystatyczne i odtłuszczające. Zestawu nie należy stosować do czyszczenia mebli woskowanych, olejowanych i o wysokim połysku. Nadaje powierzchni lekki jedwabisty połysk. Szczególnie polecany Klientom indywidualnym oraz salonom meblowym.W ofercie posiadamy również zestaw do pielęgnacji mebli tapicerowanych. 
Zestaw do czyszczenia i pielęgnacji okien i drzwi drewnianych
Door Care  i Windows Care
Doskonały do czyszczenia i konserwacji pomalowanych okien i drzwi drewnianych. Przedłuża żywotność powłoki, odświeża kolor i połysk. Zapewnia dodatkową ochronę przed warunkami atmosferycznymi.
 

 
 
Preparat do pielęgnacji podłóg woskowanych
HartwachsPolish
Wodny koncentrat pielęgnacyjny zawierający wysokiej jakości emulsje woskowe. Tworzy cienką powłokę ochronną, może być polerowany.
 
 
Środek do usuwania silikonu
Silikon-Entferner
Samoczynnie działający środek do usuwania stwardniałych resztek materiałów uzupełniających na bazie silikonu lub poliuretanu.
 
  
Cosmofen

Środek czyszczący do powierzchni z PCV.
•Cosmofen 5 Silnie rozpuszczający. Używany do wygładzania rys na profilach z PCV.
•Cosmofen 10 Lekko rozpuszczający. Używany do oczyszczania przed klejeniem i czyszczenia z większych zanieczyszczeń.
•Cosmofen 20 Nie rozpuszczający. Używany do usuwania folii ochronnej i zabrudzeń powstałych przy montażu (ślady po piance poliuretanowej, wypełniaczach).