Nie trać ciepła przed zimą! Zapewnij sobie energooszczędny dom!

baner z produktami do zamontowania okien w systemie ciepłego montażu

Nie trać ciepła przed zimą!

Przygotowujesz się do montażu okien? Zapewnij swojemu domu ochronę przed znacznymi stratami ciepła przy stolarce okiennej!

Najlepsze jakości okna, nie zapewnią Ci właściwej ochrony, jeśli montaż jest niepoprawny!

Ciepły montaż okien zapewni ci ochronę przed powstawaniem mostków termicznych, czyli stratą ciepła.

Użyj trzech warstw izolacji: Taśma paroprzepuszczalnej, piany i taśmy paroizolacyjnej(paroszczelnej).

Dzięki takiemu wyborowi zmniejszysz koszty ogrzewania, ochronisz dom przed wilgocią i pleśnią!

Taśma paroszczelna wewnętrzna z paskiem aluminium (kolor czerwony) uniemożliwia przenikanie do warstwy izolacji termicznej pary wodnej i wilgoci z wnętrza budynku.  Taśma pokryta na całej szerokości specjalnym klejem do przyklejenia do muru, folia dodatkowa posiada warstwę aluminium zapewniającą doskonałe parametry, współczynnik Sd>500

Piana poliuretanowa jest wypełnieniem przestrzeni między oknem a murem. Jest bardzo dobrą izolacją termiczną, lecz wymaga zaklejenia taśmami!

Taśma paroprzepuszczalna zewnętrzna odporna na działanie deszczu i innych czynników atmosferycznych.  Uniemożliwia dyfuzję pary wodnej i wilgoci od wnętrza. Posiada dwa paski kleju o szerokości 19mm i 12mm do przyklejenia do profilu okiennego oraz z paskiem butylu o szerokości 19mm do przyklejenia do muru. Folia wykonana jest ze specjalnej membrany- odporność na promieniowanie UV do 12 miesięcy.

Zadzwoń do naszych specjalistów a razem z tobą dobierzemy najlepszy sposób na zabezpieczenie domu przed niepotrzebnymi wydatkami i niechcianą wilgocią!

☎️817443178
📧sklep@torys.eu
Sklep internetowy:
https://sklep.torys.eu/produkty/materialy-montazowe/cieply-montaz,2,10437