Okucia drzwiowe i okienne

Okucia drzwiowe i okienne odpowiadają za prawidłowe działanie skrzydeł okien i drzwi oraz ich szczelność. Ponadto pełnią też funkcję ochronną – zabezpieczają budynek przed włamaniem. W naszej ofercie znajdą Państwo systemy jedynie renomowanej marki takiej jak MACO. Sprzedajemy okucia okienne do modeli uchylnych, rozwiernych, rozwierno-uchylnych i przesuwnych. W zależności od poziomu ochrony antywłamaniowej jaką mają pełnić, montowane są specjalne zaczepy w narożnikach okna albo po całym obwodzie. Jeżeli natomiast chodzi o okucia do drzwi, to oferujemy zawiasy i elementy ryglujące zarówno do modeli wejściowych, jak i wewnętrznych. W ofercie znajduje się również szeroka gama uszczelnień drzwiowych odpornych na kontakt z farbami akrylowymi, działanie ozonu i czynników atmosferycznych oraz systemy szczotek i uszczelnień „opadających”.

Zawiasy i zamki do drzwi drewnianych

Zawiasy do drzwi drewnianych mogą być wykończone lakierem, niklem, a także białym lub żółtym cynkiem. Ich rodzaj zależy od modelu drzwi. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. zamki magnetyczne do drzwi bezfelcowych dostępne w kolorach chrom satyna i chrom polerowany, białym i czarnym, które nadają się do stosowania zarówno z regulowanymi, jak i nieregulowanymi zaczepami. Zamki te wyposażone są w szczególny rodzaj zapadki, która chowa się po otwarciu zamka i minimalizuje ryzyko uszkodzenie ościeżnicy. W naszym sklepie online dobiorą Państwo również zawiasy do drzwi bezfelcowych oraz skrzydeł na zaczepach prostych lub kątowych.
Oferujemy:
• zawiasy wkręcane,
• zawiasy przykręcane,
• zawiasy niewidoczne,
• zawiasy do drzwi PCV.

Nawiewniki okienne

Uzupełnieniem oferty okuć są nawiewniki okienne, dostępne w wersji zarówno automatycznej, jak i sterowanej ręcznie. W zależności od modelu nadają się do montażu w oknach PVC, drewnianych lub aluminiowych. W nawietrznikach automatycznych, zwanych też higrosterowanymi, za regulację odpowiada specjalna taśma poliamidowa, reagująca na zmianę poziomu wilgoci w pomieszczeniu. Nawiewniki te sprawdzają się doskonale zarówno w systemach wentylacji grawitacyjnej, jak i mechanicznej.